فلزیاب

روش تشخیص فلزیاب اورجینال

همیشه یافتن یک کالای اصل برای خریدی مطمئن یکی از دغدغه های مشتریان است. از گوشی موبایل، کفش و یخچال تا خرید محصولاتی نظیر فلزیاب و گنج یاب. بدیهی است که کارایی محصولات اورجینال چندین برابر تولیدی های مشابه و فیک می باشد. به همین منظور تصمیم گرفتیم تا چند روش تشخیص فلزیاب اورجینال را با شما در میان بگذاریم. به امید اینکه خریدهای شما با کیفیت و مثمر ثمر باشد.

چرا فلزیاب اورجینال؟

این سوال را از بسیاری از خریداران خود می شنویم که خرید فلزیاب اصل چه لزومی دارد و آیا فلزیاب های طرح نمی توانند عملکرد خوبی داشته باشند؟
پاسخ ما این است که هر کدام از امکانات و توانایی های فلزیاب اصل در نمونه های مشابه بسیار کاهش می یابد و عملا هیچ اکتشافی نخواهید داشت. عمق کاوش، سیستم تفکیک، حساسیت، بالانس زمین و… به حداقل مقدار ممکن می رسند و شما فقط هزینه و وقت خود را تلف کرده اید. از طرف دیگر شما نمی توانید از خدمات پس از فروش یا گارانتی محصولات نیز بهره ببرید.

چند روش تشخیص فلزیاب اورجینال

بررسی مدل دستگاه:

به هیچ عنوان فلزیابی را که مدل آن مشخص نیست، نخرید. این فلزیاب ها کاملا فیک بوده و هیچ گونه کارایی ندارند. از طرف دیگر مدل دستگاه را بپرسید و بررسی کنید که وضعیت آن دستگاه در جهان چگونه است. برخی اوقات یک نوع فلزیاب به طور کامل خط تولید آن متوقف شده است، اما فروشندگان آن ها را به عنوان سری جدید همان مدل ها معرفی می کنند و قصد فروش دارند.

با دانستن مدل فلزیابی که قصد خرید آن را دارید، می توانید ویژگی های آن را از سایت ها بگیرید و حتی با تطبیق فلزیاب با عکس اصلی آن نیز می توان به کیفیت دستگاه پی برد.

بررسی امکانات دستگاه:

برای اینکه مطمئن شوید که دستگاهی که جلوی شما است، همان فلزیاب اصلی می باشد لازم است که خصوصیات آن را تست کنید. به طور قطع باید شرط تست را از فروشنده بگیرید، در غیر اینصورت از خریداری خودداری کنید. به بررسی وضعیت عمق کاوش، تفکیک، تنظیمات متفاوت و هر خصوصیت دیگری که باید داشته باشد، توجه کنید.

در نهایت

در پایان مطلب باید بگوییم که متاسفانه فروش اجناس تقلبی زیاد است و شما باید از فروشگاه های معتبری همچون فلزیاب روژ خریدهای خود را انجام دهید که از معروف ترین و مطمئن ترین فروشگاه های ایران می باشد. روژ مگ امیدوار است که شما از تمامی خریدهای خود راضی باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن