راهنمایی و مشاورهفلزیاب

لوازم جانبی فلزیابی که باید به همراه داشت

در اینجا لیستی مهمترین لوازم جانبی فلزیابی مورد نیاز را پیدا خواهید کرد.

اگر به تازگی یک ردیاب فلزی را خریداری کرده اید می توانید بلافاصله شکار گنج را شروع کنید، اما برای اینکه کار شما بسیار ساده تر شود، به شما توصیه می کنم لوازم جانبی دیگری بخرید. لوازم جانبی مختلف زیادی وجود دارد، اما شما به همه آنها احتیاج ندارید، بنابراین به بهترین گزینه ها نگاه کنید. لوازم جانبی از قبیل قاشق، هدفون، روکش کویل جستجو، باتری قابل شارژ، پیدا کردن کیف یا پین پینتر ضروری هستند.

البته، شما می توانید لوازم جانبی دیگری مانند کیسه ردیاب فلزی، پوشاک، پوشش باران، تجهیزات نظافت یا مهار آشکارساز خریداری کنید.

در زیر لیست مهمترین لوازم جانبی فلزیابی فلز را مشاهده می کنید.

پین پینتر

pinpointer یک ردیاب فلزی کوچک است که به راحتی می توانید با یک دست کار کنید. گاهی اوقات حفر کرده اید ولی نمی توانید سکه را پیدا کنید زیرا همان آن هم رنگ ماسه شده است. شما فقط از آن گذشته اید یا نمی توانید آن را پیدا کنید.

با استفاده از یک pinpointer می توانید در اطراف سوراخ بچرخید و جایی که صدا (یا لرزش) شدید تراست، جایی است که باید رد آن به جستجو بپردازید. اغلب فقط چند ثانیه طول می کشد که مورد را پیدا کرده اید.

 

هدفون

هدفون لوازم جانبی مهم ردیاب فلزی شماست.

البته، شما نمی خواهید هیچ نشانه فلزی از ردیاب خود را از دست دهید! هنگامی که نویز محیط، از جمله باد، نقش ایفا می کند، می توانید سیگنال های صوتی کوچک اما مهم را از دست دهید. سپس یک هدفون احتمال تشخیص هرگونه نشانه کوچک صدا را زیاد می کند.

 

پوشش کویل

قبلاً مطالب زیادی در مورد آن نوشته شده است و در مورد اینکه آیا شما نیاز به پوشاندن یک کویل سیم پیچ در کویل جستجو خود دارید، صحبت شده است.

فکر می کنم مطمئناً ارزش این کار را دارد، چندین داستان در حال گذر است که به راحتی می توانید بعضی از کویل های جستجو را پاره کنید، به عنوان مثال، به هنگام برخورد با یک سنگ. یک کویل جستجو پاره شده دیگر ضد آب نیست و شما نمی توانید از آن استفاده کنید. این بدان معنی است که شما باید یک مورد جدید بخرید.

 

این مسئله احتمالاً با پوشش سیم پیچ در اطراف سیم پیچ جستجو اتفاق نیفتاده است زیرا این پوشش نه تنها تضمین می کند که سیم پیچ جستجو از زیر آن محافظت شود بلکه نوعی لبه سپر در اطراف ظرف را ایجاد می کند.

کیف جستجو

اگر بعد از یک روز جستجو فهمیدید که چیزهای زیادی پیدا کرده اید، اگر کیف دستی پیدا کنید، مفید است. این کیف ها بسیار محکم هستند که برخی از مارک ها امکان اتصال پین پینتر را نیز ارائه می دهند.

مارک های مختلفی این نوع کیف را بخصوص برای یافتن شما ایجاد می کنند. این یک امر ضروری است که با همگام شدن با یافته های خود، زمان زیادی را برای شما صرفه جویی می کند.

برای خواند ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن