راهنمایی و مشاورهفلزیاب

لوازم جانبی فلزیابی که باید به همراه داشت(۲)

این مقاله ادامه “لوازم جانبی فلزیابی که باید به همراه داشت” است. با ما همراه باشید.

 

کمربند کمکی

کمربند وسیله بسیار مفید نیز است به خصوص وقتی لوازم جانبی مختلفی مانند سنجاق، یا حوله به شما وصل می کند، اما مطمئناً می توانید کیسه کشف خود را نیز به آن وصل کنید.

با استفاده از این کمربند، شما دسترسی سریع به ابزار مناسب خواهید داشت.

 

اسکوپ و ماله

همچنین بسیار مهم است که در هنگام شکار ، قلاب و حوله ای مناسب با خود داشته باشید، هنگامی که اغلب مجبور به حفر کردن هستید، استفاده از یک قاشق چنگک با دسته بلند مفید است، در غیر این صورت متوجه خواهید شد که بعد از چند ساعت جستجو شما خسته خواهید شد. با پشت یا زانو اگر به دنبال یک شی در ساحل آب شور هستید، استفاده از یک اسکوپ از جنس استنلس استیل برای رفع خطر زنگ زدگی اسکوپ مناسب است.

کیف آشکارساز

اگر می خواهید در هنگام حمل و نقل از ردیاب فلزی خود به درستی محافظت کنید، یک کیسه ردیاب ضروری است. غالباً ردیاب به عقب خودرو پرتاب می شود اما در نظر گرفته نمی شود که ردیاب می تواند خیلی راحت صدمه بزند به خصوص کویل جستجو بسیار حساس است، حتی می تواند در یک ضربه کوچک پاره شود.

 

باطری های قابل شارژ

باتریهای قابل شارژ بسیار مهم هستند به خصوص اگر از ردیاب زیاد استفاده کنید متوجه می شوید که داشتن ۲ باتری با خود همیشه مفید است.

بسیاری از آشکارسازها با باتری های قابل شارژ به طور استاندارد عرضه می شوند اما مارک های زیادی وجود دارند که این کار را نمی کنند، اگر باتری های استاندارد داشته باشید می توانید پس از یک روز جستجو بدون اینکه نیاز به شارژ مجدد آنها باشید، به کار خود ادامه دهید.

 

مهار آشکارساز

اگر از کمر درد رنج می برید یا فقط یک ردیاب سنگین دارید. یک کمربند وزن را بر گردن و شانه های شما تقسیم می کند تا بتوانید خیلی طولانی تر آن را حمل کنید.

 

پوشش جعبه کنترل

در صورت تمایل به جستجو در باران، یک جعبه کنترل نیز چیزی است که شما باید از آن استفاده کنید. ردیاب شما کاملاً ضد آب نیست.

باید این نکته را در نظر بگیرید که یکی از آنها را خریداری بکنید که مخصوص نوع آشکارساز مورد نظر شماست زیرا تفاوت های زیادی در آنها وجود دارد.

 

ذخیره سکه

سیستم ذخیره سازی سکه ضروری نیست اما اگر به عنوان مثال بسیاری از سکه های مشابه را پیدا کرده اید، به راحتی می توانید آنها را در کنار هم جمع کنید.

همچنین ایده آل است که سالانه سکه ها را ساماندهی کنید.

 

پایه فلزیاب

پایه استاندارد ردیاب فلزی همچنین می تواند مفید باشد اما به نظر من شخصاً استفاده از یک پایه استاندارد ضروری نیست زیرا تنها وزن اضافی را که برای حمل خود به شما می دهد می دهد.

 

آهن ربا

آهنربای ماهیگیری همچنین هنگام شکار در آب های کم عمق می تواند بسیار مفید باشد، این، فلزات را بین شن و ماسه جمع می کند به طوری که شما همیشه نیازی به استفاده از جستجوی دستی خود ندارید.

 

ذره بین

خرید ذره بین نیز توصیه می شود، به خصوص اگر بخواهید سکه های قدیمی را بخوانید که خواندن آن دشوار است، یک ذره بین زندگی شما را بسیار آسان تر می کند.

 

یک کیت متحرک طلا

اگر فقط به دنبال طلا می باشید، به خصوص در ترکیب با یک ردیاب طلای خوب، یک کیت متحرک طلا مفید است که می تواند باعث صرفه جویی در وقت و انرژی زیادی شود.

بنابراین اینها بهترین لوازم جانبی فلزیابی هستند که امیدوارم برخی از این لیست را در اختیار داشته باشید و هم اکنون می توانید انتخاب مناسب را برای آنچه که برای شما مفید است اقدام کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن