معرفی برند

Nalanda بهترین ردیاب فلزی در زیر آب

ردیاب فلزی Nalanda برای افراد در هر سنی مناسب است، اما تا مادامی که آنها مبتدی ننباشند. این یک دستگاه سطح ساده و ابتدایی نیست و برای متخصصان یا افرادی که مدتی در سرگرمی فلزات بوده اند مناسب تر است.

معرفی ویژگی ها

دسته قابل تنظیم و تسمه براکت، مناسب و ایمنی را برای هر شکارچی گنج پرشور فراهم می آورد. علاوه بر این، این دستگاه در ساخت و سازهای ناهموار و انتخاب درزهای طولانی انتخاب مناسب برای جستجو، بسیار مناسب است. این برای کشف گنج در تپه ها، زمین های کم عمق ها و بادگیرها  مناسب است. کویل بزرگ است و دارای نقطه بین بسیار حساس است، بنابراین احتمال نیافتن گنج های گمشده از بین می رود. در واقع، اهداف شما به طور دقیق و سریع پیدا خواهند شد.

 

حالت تمام فلزی، حالت تبعیض و الگوی سفارشی این فلزیاب را متنوع می کند. از آن برای یافتن گنج، طلا، جواهرات گمشده و سکه استفاده کنید. چهار تن مختلف وجود دارد که به شما اطلاع می دهد کدام نوع فلزی را که تازه پیدا کرده اید. آنچه که Nalanda را نیز همه کاره می کند، طراحی کاملاً ضد آب آن (حداکثر ۳ متر) است. شکار گنج خود را به یک ماجراجویی واقعی تبدیل کنید و به رودخانه یا ساحل ببرید. هر چیزی که دوست دارید که با این فلزیاب پیدا کنید و همچنین Nalanda را با هدفون یا بدون آن استفاده می شود.

 

مزایا:

  • ارگونومیک و قابل تنظیم
  • فلزیاب زیر آب
  • عالی برای استفاده در بیابان ها ، تپه ها ، رودخانه ها ، رودخانه ها و سواحل
  • همه کاره
  • کیفیت خوب

معایب:

  • نامناسب برای مبتدیان

 

و در آخر…

ردیاب فلزی Nalanda یک انتخاب عالی برای شکارچیان گنج پرشور است که می خواهند هم در زمین و هم در آب جستجو کنند.

شکارچیان گنج! امیدواریم راهنمای خرید ما و بهترین بررسیهای مربوط به ردیاب فلز به شما کمک کند تا یک یا دو مورد را در این کار بسیار محبوب بیاموزید. ما همچنین امیدواریم که شما نسبت به بودجه و نیازهای خود، بتوانید دستگه و فلزیاب مورد نیاز خود را بیابید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن