راهنمایی و مشاورهفلزیاب

آنچه باید قبل از خرید فلزیاب بدانید

اگر تازه وارد کار با فلزیاب ها شده اید، مهمترین کار شما خرید شما ردیاب فلزی خواهد بود. مطمئناً به برخی لوازم جانبی مانند هدفون، ابزار حفاری و کویل های جستجو در اندازه های مختلف علاقه مند خواهید شد. اما اولین مکان برای شروع انتخاب ردیاب فلزی مناسب برای شما است. در انتخاب خود به خود اشتباه نکنید. ممکن است در نهایت با یک آشکارساز که ناسازگار برای منافع شما یا موقعیت مکانی شما باشد. در اینجا چهار مورد اساسی است که باید قبل از خرید فلزیاب در نظر بگیرید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند

  • شناخت محیط
  • شناخت فلزات و فلزیاب ها
  • تشخیص کلمات کلیدی یا عملکردهای دستگاه
  • پیوستن به یک  گروه

شناخت محیط

  1. تصمیم بگیرید که کدام نوع از هدف ها به احتمال زیاد در منطقه شما یافت می شود. به عنوان مثال، اگر در نزدیکی کویر زندگی می کنید، احتمالاً به تجهیزات زیر آب احتیاج نخواهید داشت. شما همچنین در منطقه آثار باستانی جنگ داخلی نیستید. شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که در کشور طلا قرار دارید! بهترین ردیاب ها برای گنج یابی محلی می توانند شکار سکه، جواهرات و یا اکتشافات طلا باشند.

شناخت فلزات و فلزیاب ها

  1. کمی در مورد اصول اولیه تشخیص فلز بیاموزید. در اینترنت مرور کنید و مقالات دیگری که در سایت ما هست را ببینید. این به شما یک درک کلی از مدل های مختلف و قابلیت های آنها را می دهد. آشکارسازهای (VLF فرکانس بسیار پایین) رایج ترین ها هستند. مدلهای جدیدتر شامل واحدهای القایی پالس هستند. مدل های ضد آب، مدل های بی سیم و ردیاب های فلزی چند منظوره وجود دارد. کارشناسان همچنین پیشنهاد می کنند که نام برندها را در مجلات یا کتاب های فلزات جستجو کنید. سپس می توانید اطلاعات مربوط به مارک ها را به صورت آنلاین جمع آوری کنید.

 

تشخیص کلمات کلیدی یا عملکردهای دستگاه

  1. با فلزات، تشخیص کلمات کلیدی یا عملکردهای دستگاه آشنا شوید. سپس، می توانید تصمیم بگیرید کدام یک از ویژگی ها، مهمترین ویژگی یک دستگاه فلز یاب است. سپس شروع به خرید خواهید کرد.

پیوستن به یک  گروه

  1. به یک گروه ردیاب فلزی در منطقه خود بپیوندید. این یک روش عالی برای دوستان جدید و کسب اطلاعات بیشتر در این مورد است. یک گروه های محلی مکانی عالی برای یادگیری تکنیک مناسب و جزئیات دقیق تر در مورد کشف فلز در منطقه شما است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن