معرفی برند

شرکت Hunter Industries چه ردیاب هایی تولید می کند؟

هر ردیاب و فلزیابی دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد است که باید از آنها مطلع شد. در ادامه برند دیگری از این فلزیاب ها را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند

  • فلزیاب Hunter Industries
  • متداول ترین مدل های Hunter Industries

 

فلزیاب Hunter Industries

شرکت Hunter Industries واقع در شهر تگزاس، به عنوان سازنده ردیاب های Bounty Hunter شناخته شده است! طیف گسترده ای از این دستگاه ها، آن مدل هایی را ارائه می دهد که برای افراد مبتدی بسیار ایده آل است و همچنین مناسب ردیابی فصلی است.

همه دستگاه های Bounty Hunter به محض خارج کردن آنها از جعبه، به آسانی قابل استفاده هستند. همچنین این محصولات با کتابچه های راهنما همراه هستند.

این شرکت همچنین محصولاتی را تولید می کند که قادر به یافتن همه چیز هستند – از سکه گرفته تا انگشتر و یادگاری- یک فلزیاب برای هر چیزی که می خواهید پیدا کنید.

 

متداول ترین مدل های Hunter Industries

  • مدل Bounty Hunter Quick Draw II

یکی از مدلهای پرفروش، مدل Bounty Hunter Quick Draw II است. این فلزیاب دارای چهار حالت عملیاتی است و می تواند سکه ها را تا عمق ۸ پیدا کند و می تواند موارد بزرگتر را تا عمق ۳ پیدا کند.

دستگاه از هر دو سیگنال صوتی و تصویری برای اطلاع رسانی به شما هنگام برخورد به فلز و با استفاده از LCD استفاده می کند. بعد از آن باید سریعا بفهمید که آیا این، یک چیز با ارزش است یا اینکه فقط زباله فلزی است.

ردیاب همچنین دارای سه سطح مختلف آهنین است! تا به این صورت بتوانید فلز های زنگ زده را به راحتی از یادگار هایی که می خواهید پیدا کنید جدا کنید.

  • مدل Bounty Hunter Quick Silver

جدا از Quick Draw II ، Bounty Hunter Quick Silver نیز از نوع مناسبی از برند است. این مدل پیشرفته تر از سایر ردیاب های موجود در بازار است و برای یک فرد ردیاب که از قبل تجربه استفاده از این دستگاه ها را تجربه کرده است، انتخاب خوبی است.

این دستگاه دارای چهار حالت عملیاتی است و می تواند سکه هایی با عمق ۸ و بزرگتر تا عمق ۳ را پیدا کند. این مدل یکی از ردیاب های سبک وزن است و می توانید به راحتی با کنترل دکمه فشار حالت های عملکرد را تغییر دهید.

شایان ذکر است که همچنین دارای کویل ضد آب است و به شما امکان می دهد تا در چند اینچ آب به دنبال گنج خود باشید. با این حال، دسته یا ساقه آن ضد آب نیست. بنابراین مراقب باشید که از آن در آب بسیار عمیق استفاده نکنید!

یکی دیگر از ویژگی های مفید، تعادل خودکار زمین است. دیگر نگرانی در مورد تنظیمات در مورد انواع خاک نیستید.

سخن پایانی

در حین خرید هر کدام از این برند ها و مدل ها، به این نکته توجه کنید که آیا این مدل  واقعا نیاز و خواسته شما را برطرف می کند یا نه؟ قبل از هر چیزی به دنبال راهی مطمئن برای رسیدن به هدف خود باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن