فلزیاب

فلزیاب مناسب خاک ایران کدام است؟

به نظر شما هر فلزیابی را می توان در هر منطقه ای مورد استفاده قرار داد؟ پاسخ خیر است. هر منطقه و حتی هر شهر و کشور فلزیاب مخصوص به خود را می طلبد. بله زیرا ترکیبات خاک مناطق مختلف می تواند در نتیجه جست و جو تفاوت های زیادی را به وجود بیاورد. اما به نظر شما فلزیاب مناسب خاک ایران چیست؟ در این مطلب مجله تخصصی روژ به بیان این موضوع خواهیم پرداخت.

مشخصات خاک ایران

برخی از افراد فکر می کنند که هر نوع فلزیابی را می توان در هر نقطه ای مورد استفاده قرار داد. اما باید به شما بگوییم که اگر تا به حال این طور فکر کرده اید در اشتباه بوده اید. همان طور که می دانید خاک ایران یکی از خاک های غنی است که سرشار از املاح و مواد معدنی است که می تواند برای ما خوب باشد. اما هر چقدر که این غنی بودن خاک از نظر املاح معدنی برای ما مفید باشد، برای فلزیاب ها و همچنین کاوشگران طلا مضر است. اما به نظر شما دلیل آن چیست؟

مواد معدنی مانع کاوشگران

تمام کانی های بی ارزش و مواد معدنی که در خاک ایران وجود دارد می تواند در کار کاوشگران اختلال ایجاد کند. از این رو حتما برای تهیه فلزیاب کارا به این نکته توجه کنید که دستگاه شما حتما باید دارای متعادل کننده زمین باشد. با این قابلیت تا حد زیادی از تاثیر مواد معدنی جلوگیری خواهد شد.

فلزیاب VLF نخرید

یکی از اشتباهات کاوشگران این است که فلزیاب VLF خریداری می کنند. در حالی که بهترین فلزیاب برای شما فلزیاب های پالسی هستند.

برند فلزیاب مناسب خاک ایران

اگر از ما بخواهید فلزیاب هایی که برای کاوش در خاک ایران مناسب هستند را به شما معرفی کنیم، بدون شک برند هایی مانند لرنز آلمان، فلزیاب های پالسی ماینلب استرالیا و انواع فلزیاب های پالسی گرت آمریکا از جمله برند های پیشنهادی ما به شما خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن