گنج یاب

گنج یاب قابل ردیابی وجود دارد؟

برخی اوقات در دنیای جست و جو خرید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب شایعاتی وجود دارد که به درستی نمی دانیم به چه کسی اعتماد کنیم و مطمئن نیستیم که این شایعات تا چه حد می تواند واقعیت داشته باشد. یکی از این شایعات گنج یاب قابل ردیابی است. بدون شک هیچ کس دوست ندارد محل کاوشش برای کسی آشکار شود. در نتیجه این هراس همواره وجود داشته. اکنون درستی یا غلطی این شایعه را روشن می کنیم.

گنج یاب قابل ردیابی یک شایعه

کمپانی های بزرگ و حتی کوچک علاقه ای به وجود اختلال در کار خود ندارند. زیرا هر نوع اختلالی که مشتریان گزارش کنند می تواند روی اعتبار آن ها تاثیر بگذارد. از این رو سعی می کنند تمام مواردی که کاوشگران روی آن حساس هستند را به خوبی برطرف کنند. یکی از این گزینه ها هراس کاوشگران از گنج یاب قابل ردیابی است.

تمام شرکت های تولید کننده گنج یاب و فلزیاب جانب احتیاط را رعایت کرده و از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری می کنند. اما برخی افراد سودجو به شایعه پراکنی روی آورده اند. به نظر شما چرا؟ به شما می گوییم.

شایعه افراد سودجو؟ چرا؟

احتمالا برای تان پیش آمده است با فردی در مورد گنج یابی صحبت کنید. اما وقتی بحث خرید گنج یاب یا فلزیاب به میان می آید، فورا موضوع ردیابی را مطرح می کند. این کار چه فایده ای برای او دارد؟ عمیق تر به موضوع نگاه کنید. اگر شما گنج یاب داشته باشید، دیگر چه نیازی به آن فرد دارید؟ او هم می خواهد در گنج شما سهمی داشته باشد. پس بنظرش بهتر است شما گنج یاب نخرید و بهترین راه ترساندن شما است. خود را به جای آن فرد بگذارید. اگر من به جای آن فرد باشم، احتمالا می گویم که برادرم یک گنج یاب دارد و محافظ هم دارند و از این طریق سهم بیشتری از شما می گیرم. اما آیا واقعا گنج یابی هست که ردیاب داشته باشد؟

گنج یاب قابل ردیابی

بله، برخی از گنج یاب ها ردیاب دارند اما کاربردی کاملا متفاوت دارد. گنج یاب ماین لب گو فایندر و GPZ 7000 و برخی دیگر از گنج یاب ها ردیاب دارند. این ردیاب ها به کاوشگران کمک می کنند تا مکان مورد نظر خود را ذخیره کنند. هیچ کسی به جز کاوشگر توانایی دیدن این اطلاعات ذخیره شده را ندارد. حتی شرکت سازنده گنج یاب هم توانایی دیدن اطلاعات را ندارد. پس با خیال راحت تحقیق کنید، گنج یاب مورد نظر خود را انتخاب کنید و در نهایت از کاوش خود لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن