گنج یاب

گنج یاب با فلزیاب فرق دارد؟

آیا گنج یاب با فلزیاب فرق دارد؟ این سوالی است که بار ها از ما پرسیده اید. بله این دو با یک دیگر بسیار فرق دارند. هر کدام از این دو دستگاه عملکرد های متفاوتی را از خود نشان می دهند. هر کدام از آن ها نیز برای اهداف متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. در این مطلب به تفاوت بین این دو می پردازیم.

گنج یاب یا فلزیاب مساله این است

افراد آماتور می توانند از انواع دستگاه های فلزیاب برای کاوش و جست و جوی خود استفاده کنند. اما زمانی که شما سطح جست و جوی خود را حرفه ای تر می کنید انتظارات شما نیز از دستگاه بالا تر می رود. از این رو به دستگاهی حرفه ای تر نیاز دارد. بنابراین باید سراغ دستگاهی بروید که مستقیم شما را به هدف خود برسانید. بهترین پیشنهاد برای شما دستگاه گنج یاب است.

در این جا می توان به یکی از تفاوت های بین گنج یاب با فلزیاب اشاره کرد. فلزیاب برای افراد آماتور و حرفه ای به کار می آید. اما تنها افراد حرفه ای هستند که به گنج یاب نیاز دارند.

گنج یاب با فلزیاب فرق دارد

زمانی که یک شرکت فروشنده انواع دستگاه جست و جوگر به شما می گوید دستگاه گنج یاب است باید این را نظر بگیرید که قرار نیست این دستگاه فلزات مختلف را شناسایی کند. بلکه تنها فلزاتی که این دستگاه شناسایی می کند طلا و نقره است. دیگر نکته که در نظر داشته باشید این است که هیچ فلزیابی را نمی توانید پیدا کنید که بتواند الماس و سایر سنگ های قیمتی را پیدا کند. اما یک دستگاه گنج یاب طراحی شده تا انواع سنگ های قیمتی مانند زمرد، فیروزه و الماس را با عمق و اندازه به شما نشان دهد.

سخن آخر

امیدواریم که توانسته باشیم شما را تا حدی حتی کوچک هم راهنمایی کرده باشیم تا به کنجکاوی شما در این زمینه پاسخ درستی داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن